Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good my grandma likes it she turnes from 70 to 40 in sec LIKE PLEASE IM POOR WKKSAJJABABABABA
Color: Brown Highlight
Price: £10.14
Original Price: £15.58
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 195 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2501096988937042 |
Author: k***o
Date:
Review: Good my grandma likes it she turnes from 70 to 40 in sec LIKE PLEASE IM POOR WKKSAJJABABABABA
Color: Brown Highlight
Author: m***l
Date:
Review: perfect 👍👌👍
Color: Brown Highlight
Author: r***n
Date:
Review: Great product and amazing quality
Color: Brown Highlight
Author: s***l
Date:
Review: Great item, recommended
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.